• Projekt i funkcje trampolin SonifitTrampoliny ogrodowe SoniFit są produkowane według ściśle określonych parametrów technicznych, gwarantujących jakość oraz bezpieczeństwo użytkowników. Wszystkie modele są oczywiście testowane pod kątem bezpieczeństwa oraz jakości co potwierdzają certyfikaty. Certyfikaty jakości oraz testów znajdziesz na kartach produktów w zakładkach "Testy i certyfikaty".

Trampoliny ogrodowe Sonifit występują w 4 najpopularniejszych rozmiarach:

Konstrukcja bazy trampoliny.

Konstrukcja bazy jest jednym z kluczowych elementów trampolin ogrodowych i najbardziej wpływa na stabilność trampoliny. W SoniFit stawiamy przede wszystkim na solidność wykonania, dlatego wszystkie nasze trampoliny ogrodowe są wyposażone w podwójne nogi, które są dodatkowo wzmocnione dwoma klamrami mocującymi, dzięki czemu konstrukcja bazy SoniFit jest jedną z najbardziej stabilnych konstrukcji trampolin na polskim rynku!

Siatka bezpieczeństwa.

Drugim bardzo ważnym elementem podczas skakania na trampolinie ogrodowej jest siatka bezpieczeństwa. W trampolinach SoniFit stawiamy na bezpieczeństwo, dlatego wyposażamy nasze produkty tylko i wyłącznie w wewnętrzne siatki bezpieczeństwa wyprodukowane z najmocniejszego, dostępnego na rynku materiału. Jeżeli również stawiasz na bezpieczeństwo, wybieraj tylko i wyłącznie trampoliny wyposażone w wewnętrzną siatkę!

Mata oraz sprężyny.

Tramoliny ogrodowe dla dzieci i dorosłych marki SoniFit zostały wyposażone w odporną na promieniowanie słoneczne, matę do skakania, wysokiej jakości sprężyny oraz grubą osłonę sprężyn. Taki komplet zapewnia komfort użytkowania, obciążenie do 150 kg potwierdzoną certyfikatem oraz zwiększa dodatkowo bezpieczeństwo użytkownika.

Akcesoria do trampolin ogrodowych SoniFit.

W komplecie z trampolną SoniFit otrzymasz:
 • Oczywiście kompletną trampolinę.
 • Siatkę na buty, napoje, klucze lub inne rzeczy osobiste.
 • Wewnętrzną siatkę bezpieczeństwa - żyłkowa polietylenowa (PE) - najmocniejsza dostępna na rynku!
 • Drabinkę - spawana i malowana proszkowo z 4 szerokimi płaskimi stopniami.
 • Komplet sprężyn do maty trampoliny
 • Osłonę na sprężyny - 250% mocniejszym materiał niż w standardowych trampolinach!
 • Dwie kotwy montażowe do przytwierdzenia trampoliny do gruntu oraz taśmy mocujące.
 • Komplet śrub oraz narzędzi do montażu.
 • Instrukcja w języku polskim.

Akcesoria do trampolin ogrodowych możesz również dokupić osobno, jeżeli posiadasz już trampolinę i chciałbyś dokupić akcesoria zapraszamy: Akcesoria do trampolin

Jakie są wymiary trampolin SoniFit?

Zapraszamy do zapoznania się z wymiarami trampolin ogrodowych SoniFit. Wymiary zostały przedstawione od najmniejszej trampoliny o rozmiarze 10Ft od lewej strony do największego rozmiaru trampoliny ogrodowej 16Ft po prawej stronie.

Jakie są wagi trampolin SoniFit?

Kupując produkty, które zostały wykonane ze stali, zwracamy uwagę na wagę produktu! Czym cięższy jest produkt stalowy tym bardziej jest soldny oraz stabilny. Waga konstrukcji stalowej trampoliny świadczy o grubości ścianek oraz wytrzymałości konstrukcji.
 • Trampolina ogrodowa SoniFit PRO 10Ft (305cm, 4 podwójne nogi) - 61 kg
 • Trampolina ogrodowa SoniFit PRO 12Ft (366cm, 4 podwójne nogi) - 74 kg
 • Trampolina ogrodowa SoniFit PRO 14Ft (427cm, 6 podwójnych nóg) - 105 kg
 • Trampolina ogrodowa SoniFit PRO 16Ft (487cm, 6 podwójnych nóg) - 119 kg

Testy i certyfikaty trampolin SoniFit

Certyfikat zgodności:

PDF DocumentPobierz certyfikat zgodności

Certyfikat TUV:

PDF DocumentPobierz certyfikat TUV

Dodatkowe informacje o trampolinach SoniFit

Jeżeli chciałbyś poczytać więcej o trampolinach SoniFit, co je wyróżnia na tle konkurencji, jakie są zalety, itp., zapraszamy do poniższych sekcji informacyjnych:

SoniFit FAQ

Zapraszamy również do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami odnośnie trampolin SoniFit.
Jeżeli nie znalazłeś interesujących Cię informacji, zapraszamy do kontaktu z działem naszych specjalistów SoniFit pod numerem telefonu: +48 600 555 801 lub do kontaktu e-mail: sklep@sonifit.pl