×
  • Najczęściej zadawane pytania Sonifit

Najczęściej zadawane pytania SoniFitW ilu opakowaniach wysyłana jest trampolina ogrodowa SoniFit do klienta?

Trampoliny ogrodowe SoniFit, w zależności od rozmiarów są wysyłane do klienta w 3 do 5 opakowaniach. 
Wagi opakowań są również zależne od rozmiaru trampoliny. Więcej informacji na ten temat można przeczytać wchodząc w: Rysunki techniczne i wymiary opakowań.

Dlaczego trampoliny SoniFit są droższe od trampolin konkurencji?

Jak wspominaliśmy już kilkukrotnie wcześniej w różnych artykułach, trampoliny ogrodowe SoniFit charakteryzują się wysoką jakością wykonania co ma znaczący wpływ na cenę trempoliny. Najlepiej jest porównać wagi trampolin SoniFit z wagami konkurencyjnych trampolin. Na cenę trampoliny wpływają również detale wykończenia elementów, przykładowo, mocne wielowarstwowe materiały użyte podczas produkcji, warstwy UV czy wielorzędowe szycie jak i podwójne nogi konstrukcji trampoliny.

Czy trampoliny SoniFit były testowane i posiadają certyfikaty?

Tak. Wszystkie nasze trampoliny oraz akcesoria były testowane i posiadają certyfikaty. Jeżeli chciałbyś poczytać o projekcie i funkcjach naszych trampolin ogrodowych lub przejrzeć certyfikaty, zapraszamy na podstronę: Projekt i funkcje trampolin SoniFit.

Czy można używać trampolinę bez siatki i słupków?

Tak. Można rozłożyć samą bazę trampoliny bez siatki i słupków, należy jednak zachować szczególną ostrożność. Trzeba również mieć na uwadze fakt, że można wypaść z trampoliny podczas wysokich skoków lub utraty równowagi. W celach bezpieczeństwa nie zaleca się jednak takiego używania trampoliny w szczególności przez dzieci.

Od jakiego wieku można skakać na trampolinie ogrodowej SoniFit?

Trampoliny ogrodowe SoniFit są przeznaczone dla użytkowników powyżej 3 roku życia. Jeżeli na trampolinie będą skakać dzieci, konstrukcja trampoliny musi być solidnie i dokładnie zmontowana według instrukcji obsługi. Nie zapominamy również o zapięciu i zabezpieczeniu siatki bezpieczeństwa po wejściu na matę trampoliny.
 

Najczęściej zadawane pytania SoniFitCzy trampolina z siatką wewnętrzną jest lepsza od trampoliny z siatką zewnętrzną?

Zdecydowanie tak! Trampolina z siatką wewnętrzną oddziela w 100% osobę skaczącą od słupków i osłony na sprężyny. Nie ma zatem możliwości, aby osoba korzystająca z trampoliny upadła jedną nogą na matę a drugą na osłonę sprężyn. Jest to niezwylke ważne podczas wykonywania wysokich skoków i akrobacji, w których jesteśmy narażeni na duże przeciążenia. Musimy mieć na uwadze fakt, że mata do skakania jest bardziej elastyczna i amortyzuje nasze upadki dużo łagodniej niż sprężyny umieszczone na krawędziach podstawy, dlatego trampoliny z siatkami zewnętrznymi są dużo bardziej niebezpieczne a upadki w miejsca gdzie ciężar jest nierównomiernie rozłożony zwiększa ryzyko kontuzji lub złamania.

Jak długą gwarancję posiadają trampoliny SoniFit?

Trampoliny SoniFit jak również wszystkie akcesoria do trampolin są objęte 2-letnią gwarancją. Więcej informacji na temat gwarancji znajduje się w sekcji: Gwarancja SoniFit.