• Podstawowe informacje o trampolinach Sonifit

Sonifit istnieje na rynku od ponad 10 lat. Przez ten czas zebraliśmy spore doświadczenie na rynku trampolin i fitness. Ciągła praca nad rozwojem produktów oraz całej otoczki, pozwala nam dzisiaj na rozszerzanie i ulepszanie oferty. Przez te wszystkie lata kierujemy się przede wszystkim opinią klientów i sukcesywnie chcemy tworzyć najlepsze trampoliny na rynku w swojej kategorii. Sonifit to marka, która ma jasno określony cel. Chcemy być najlepsi w tym, co robimy. Gdy wpadliśmy na pomysł o produkcji trampolin ogrodowych, od razu mieliśmy na myśli bardzo mocną, unikalną konstrukcję, która w pełni zabezpieczy użytkowników przed różnego typu urazami i wypadkami wynikającymi z wątpliwej jakości produktów i konstrukcji.

Nasze produkty na pierwszym miejscu stawiają na bezpieczeństwo, abyśmy mogli spokojnie oddać się przyjemności, jaką jest zabawa na trampolinie. Zdobyte doświadczenie pozwala nam ciągle na tworzenie nowych rozwiązań i produktów. W niedalekiej przyszłości planujemy dostarczyć Wam, drodzy klienci, również trampoliny fitness i trampoliny ogrodowe pro (ekskluzywna, zmodyfikowana wersja aktualnych trampolin ogrodowych). Produkty te stają się coraz popularniejsze na naszym rodzimym rynku, a oczekiwania klienta rosną. My od lat staramy się podnosić poprzeczkę tak wysoko, jak tylko się da. Sonifit to przede wszystkim rozwiązania z pierwszej ręki. Właściciel i główny pomysłodawca to dumny tata. W sezonie wiosenno-letnim główną aktywnością fizyczną jego dzieci to właśnie trampolina Sonifit.

Trampoliny Sonifit są inne niż większość tego typu produktów na rynku. To modele stworzone z niebywałą dbałością o każdy szczegół, cechujące się bardzo wysokim progiem bezpieczeństwa dla użytkowników. Nasze trampoliny są doceniane przez klientów i wysoko ocenianie, a każda opinia pozwala nam na ciągły rozwój i ulepszanie tego, co jeszcze da się ulepszyć.

Nasze aktualne trampoliny to trampoliny ogrodowe, które dzielimy na cztery modele:

Trampolina ogrodowa SoniFit PRO 10Ft (305cm, 4 podwójne nogi)Trampolina ogrodowa SoniFit PRO 12Ft (366cm, 4 podwójne nogi)Trampolina ogrodowa SoniFit PRO 14Ft (427cm, 6 podwójnych nóg)Trampolina ogrodowa SoniFit PRO 16Ft (487cm, 6 podwójnych nóg)

  • Trampolina ogrodowa SoniFit PRO 10 FT – 305 cm, najmniejszy model
  • Trampolina ogrodowa SoniFit PRO 12 FT – 366 cm, model średni
  • Trampolina ogrodowa SoniFit PRO 14 FT – 427 cm, model duży
  • Trampolina ogrodowa SoniFit PRO 16 FT – 487 cm, model największy

Jaki model wybrać?

Wszystkie trampoliny skonstruowane są w ten sam sposób i różnią się jedynie wielkością. Każdy klient powinien dopasować rozmiar indywidualnie, biorąc pod uwagę głównych użytkowników trampoliny.

Bezpieczeństwo trampolin Sonifit

Trampoliny Sonifit są wykonane z niezwykłą dbałością o każdy szczegół. Każdy z elementów konstrukcji jest wykonany z najwyższej jakości materiałów i gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo.
  • Siatka znajduje się wewnątrz i jest wykonana z polietylenu, co gwarantuje wytrzymałość i zabezpieczenie przed wypadnięciem z trampoliny.
  • Szerokie stopnie i stabilna drabinka ułatwiają wchodzenie i schodzenie.
  • Podwójne nogi zapewniają maksymalną stabilność całej konstrukcji.
  • Mocna siatka jest dodatkowo sznurowana na dole i zabezpieczona przed uszkodzeniami.
  • Sprężyny mocowane za pomocą uchwytów i kotwy mocujące idealnie dostosowane pod każdy model.
Siatka SoniFitDrabinka SoniFit z szerokimi stopniamiPodwójne nogi SoniFitSiatka SoniFit szyta dodatkowoSprężyny SoniFit

Nie można zapomnieć także o wszelkich dodatkach, takich jak torba na buty, czy napoje – to wszystko sprawia, że trampoliny ogrodowe Sonifit są po prostu najlepszym i najbezpieczniejszym rozwiązaniem na rynku. Wszystko jest potwierdzone certyfikatami i atestami jakości.

Siatka na napoje i przedmiotySiatka na napoje i przedmioty

Trampolina ogrodowa sama w sobie

Trampolina ogrodowa to idealny sposób na aktywność fizyczna dla najmłodszych. Jest to sprzęt, który pozwoli Twojemu dziecku się wyszaleć, ale również pozwoli na odpowiedni rozwój fizyczny i umysłowy. Skakanie na trampolinie jest bardzo naturalnym sposobem na wyrażanie siebie i swoich emocji. Aktywność fizyczna obecna w życiu każdego dziecka od najmłodszych lat to świetny sposób na równomierny rozwój i zaszczepienie miłości do sportu. Jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że trampoliny Sonifit to najbezpieczniejsze trampoliny na rynku, ze spokojną głową możemy obserwować zabawę i rozwój dziecka w przyjemny dla niego sposób.

Certyfikat jakości SoniFit

Bezpieczne zakupy

Trampoliny SoniFit, możesz wygodnie i bezpiecznie kupić w naszym oficjalnym sklepie www.sonifit.pl jak również u naszych dystrybutorów (lista dystrybutorów dostępna tutaj: Dystrybutorzy SoniFit). Wszystkie nasze produkty są objęte 2-letnią gwarancją producenta.

Uważaj na podróbki! Kupując trampolinę w oficjalnym sklepie lub w sklepach naszych dystrybutorów masz pewność że zakupiona trampolina czy akcesoria będą produktami oryginalnymi o wysokiej jakości wykonania co przełoży się w bezproblemową eksploatację oraz wytrzymałość na lata.

Kupując oryginalny produkt SoniFit, masz pewność, że wszystkie akcesoria z naszej oferty będą kompatybilne z Twoją trampoliną.
Jeżeli szukasz akcesoriów do swojej trampoliny zapraszamy: Akcersoria do trampolin.

Zapraszamy na zakupy!