Nasze trampoliny

O czym pamiętać przy wyborze trampoliny?

Najważniejszą rzeczą przy wyborze trampoliny są przede wszystkim parametry, których trzeba bezwzględnie przestrzegać. Najlepszy jest zakup trampoliny, którą będzie używać cała rodzina. Natomiast drugim bardzo ważnym elementem jest bezpieczeństwo. Nasze trampoliny posiadają specjalną siatkę zabezpieczającą, która chroni przed upadkiem z trampoliny.

Przede wszystkim trampoliny SONIFIT posiadają miękką powierzchnię do skakania, co gwarantuje dużą amortyzację, której nie dadzą żadne buty sportowe 😉 Trzeba zaznaczyć również, że skakanie na trampolinie jest polecane szczególnie osobom z nadwagą, dla których jest ważny jakikolwiek ruch. Miękka powierzchnia w odróżnieniu od twardej, nie powoduje kompresji, dzięki czemu ryzyko wystąpienia kontuzji jest dużo niższe.

Ponad to u osób cierpiących na cukrzyce typu drugiego, skakanie na trampolinie pomaga redukować czynnik ryzyka ze strony układu sercowo naczyniowego. Bardzo ważną rzeczą jest również to, że nasze trampoliny zostały wyprodukowane z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne takie jak wilgoć lub promienie słoneczne.

Rodzaje trampolin

W ofercie posiadamy 4 rodzaje trampolin, które zostały podzielone ze względu na rozmiar:

Akcesoria do trampolin

W ofercie posiadamy również wszystkie niezbędne akcesoria do naszych trampolin, takie jak:

Sprawdź naszą ofertę!

Zapraszamy również wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą pełną ofertą, która znajduje się pod linkiem: Produkty