Trampolina z siatką wewnętrzna czy zewnętrzną ?

Jest to bardzo ważne pytanie, które pojawia się często na różnych forach internetowych. Czy trampolina ogrodowa z siatką wewnętrzną jest lepsza niż trampolina z siatką zewnętrzną. Przy wyborze trampoliny dla naszych dzieci, często pytacie nas, czy lepiej wybrać trampolinę z siatką wewnętrzną, czy zewnętrzną. Wiedząc, że przy wyborze wielu ludzi ma z tym problem mamy przygotowany wpis na ten temat, który pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości.

Dobra siatka to gwarancja bezpieczeństwa.

Bezpieczeństwo dziecka powinno być zawsze na pierwszym miejscu. Skakanie na trampolinie jest energiczną zabawą, dlatego nasze trampoliny zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnym bezpieczeństwie. Nasze wysokiej jakości siatki wewnętrzne wykonane są z tego samego materiału co żyłka wędkarska, polietylenu (PE), która w pełni chroni użytkowników przed uderzeniem się o pionowe słupki oraz zabezpiecza przed uderzeniem o powierzchnie sprężyn. Na dodatek siatka wewnętrzna zapobiega wypadnięciu użytkownika poza obwód trampoliny, co w niektórych przypadkach może doprowadzić do poważnego wypadku.

Siatka bezpieczeństwa SONIFIT

Sprężyny do naciągania maty

Sprężyny do trampoliny  zabezpieczone osłoną, jednak podczas zabawy są one naprężone i w rzeczywistości jest to powierzchnia twarda. Upadek na taką powierzchnię jednak nie jest przyjemny, a w niektórych przypadkach może być i bolesny.

Jaka jest właściwie różnica ?

Większość trampolin sprzedawanych na polskim rynku posiada siatki zewnętrzne. Nasze produkty zostały zaprojektowane w trosce o bezpieczeństwo, dlatego w naszej ofercie posiadamy wyłącznie trampoliny z siatką wewnętrzną, która lepiej chroni dziecko przed upadkiem na sprężyny.

Siatka bezpieczeństwa SONIFIT
Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *