Akcesoria do trampolin

Jeżeli już wybraliśmy naszą wymarzoną trampolinę ogrodową, to na pewno z czasem pojawi się potrzeba dokupienia dodatkowych akcesoriów lub części zamiennych.

Kotwa montażowa

Kotwa mocująca trampolinę do podłoża jest bardzo ważnym elementem stabilizującym produkt przed wiatrem. Pasuje ona do wszystkich typów i rozmiarów naszych trampolin.

W komplecie z trampoliną znajdują się zawsze dwie sztuki kotwy, razem z paskami mocującymi. Kotwę montuje się do podłoża i mocuje do niej ramę trampoliny. Zapobiega to poderwaniu trampoliny podczas silnych porywistych wiatrów.

Gąbka ochronna na słupki do trampoliny

Gąbka ochronna jest bardzo ważnym elementem zestawu trampoliny ogrodowej. Produkt jest wykonany z miękkiej gąbki syntetycznej, która stanowi doskonałą ochronę słupków trampoliny. Pianka ochronna stanowi dodatkową ochronę użytkowników trampolin.

Grzybki na słupki

Grzybki na słupki do trampolin umożliwiają stabilne i bezpieczne zamontowanie siatki bezpieczeństwa. Grzybki zakładamy zawsze od góry na słupek. Grzybki, wykonane zostały z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *